BALIKESİR
MARMARA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2024 Mesleki Çalışmalarını İlçemiz Okullarında Yapacak Olan Öğretmenlerimizin Dikkatine
İlçemizin takım ada oluşu ve coğrafi şartları nedeniyle; 2024 Mesleki Çalışmalarını İlçemiz Okullarında yapmak için başvuruda bulunan ancak şu ana kadar Müdürlüğümüzle iletişime geçmeyen öğretmenlerin 0266 885 54 70 iletişim numarası üzerinden Müdürlüğümüzü aramaları önem arz etmektedir.![2024 Mesleki Çalışmalarını İlçemiz Okullarında Yapacak Olan Öğretmenlerimizin Dikkatine](/www/images/mansetresim.png)