İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf CENGİZ´in İlçemizi Ziyaretleri
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf CENGİZ´in İlçemizi Ziyaretleri](/meb_iys_dosyalar/2015_11/k_26213046_4.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf CENGİZ´in İlçemizi Ziyaretleri:
Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf CENGİZ 19 ve 20/11/2015 günü ilçemize teşrih ettiler. Sayın CENGİZ, Marmara İlçemizde bulunan okulları ziyaret ederek, okullarımızın işleyişi hakkında bilgiler aldı. Sayın Yusuf CENGİZ´e aynı zamanda okulların ihtiyaçları hakkında da bilgiler aktarıldı. Öğretmenlerle yapılan görüşmelerde de eğitim faaliyetleri hakkında bilgi verildi.
Sayın Yusuf CENGİZ´ê teşrifleri ve okullarımızın ihtiyaçlarına yönelik ilgilerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.